Бути батьками – це дуже складне завдання! Мами чудово це розуміють, особливо коли стикаються з першими труднощами різного рівня. Ми створили цей сайт для того, щоб поділитися різною інформацією, яка може бути корисною у вашій і без того нелегкій місії виховання вашого улюбленого або ваших улюблених дітей. Ми даємо відповіді на багато неоднозначних питань, які можуть виникати у процесі виховання. Ми покриваємо весь період розвитку дитини: від зачаття до повноліття. Більше статей з’являтимуться щотижня.

Ми відкриті до співпраці: якщо у Вас є пропозиції щодо тем, які Ви хотіли б почитати, сміливо звертайтесь до нас і ми напишемо статтю з цікавої для Вас тематики!

Також реєструйтесь на нашому форумі та відкривайте обговорення там: ми раді почути будь-яку думку щодо будь-якого питання! 🙂

проблемы детей, проблемы родителей, воспитаие детей

Наші автори

Катя

Перекладач, блогер, фундатор онлайн школи англійської мови English Attic.

Закінчила факультет романо-німецької філології. Вільно володію англійською, російською та українською. Люблю подорожувати та знайомитися з культурою різних країн, занурюючись у неї. Люблю снігові шапки гір, холодне море, дощ і світанки.

Із задоволенням пишу есе-роздуми, нариси про подорожі, статті з дитячої психології та виховання. Вважаю, що навіть про найсерйозніші факти можна розповісти доступно та цікаво.

Розділ дитячої психології я віднесла до розряду найважливіших напрямів 21 століття. Дитяча психіка потребує підвищеної уваги, хоча саме до неї часто ставляться вкрай безвідповідально.

Юля

Професійний та практикуючий психолог, спеціаліст із батьківсько-дитячих відносин, дитячого розвитку та травм.

Багато дорослих наївно вважають, що характер і світосприйняття малюка потрібно формувати по досягненню дитиною певного віку, але це не зовсім так: дитиною і з дитиною потрібно займатися ще до її народження!

В результаті у світ приходить людина з цілим букетом страхів, переживань та комплексів, з порушеними харчовими звичками та повною нездатністю впоратися із власними проблемами.

Прикро? – Дуже! Адже всі проблеми у нас формуються з дитинства. То може все-таки краще запобігти їхньому виникненню, щоб потім не довелося з усім цим боротися? Для цього читайте наші статті 🙂