Краса без зусиль

Напевно, ні для кого не стане відкриттям наше твердження про те, що сьогодні природна краса знову в моді. Причому дана тенденція спостерігається одночасно по всій планеті, як у розвинених, так і в країнах, що розвиваються. – Легке укладання, натуральний манікюр, нюдовий макіяж зараз можна зустріти не лише у побуті, а й на відомих моделях. Чому ж так відбувається і в чому причина такої популярності? Спробуймо розібратися.

Природна краса та стиль нормкор

У шаленому темпі 21 століття нам не завжди вдається стежити за останніми тенденціями моди. Часто нема ні сил, ні часу, ні бажання. А взагалі, якщо по суті розібратися, то чи варто це взагалі робити? Можливо, тренд під назвою «Природна краса» – це не випадково?

Загалом, натуральна краса – мода, на яку чекало дуже багато жінок. Це саме те, що потрібно леді, які звикли поєднувати у своєму середньостатистичному дні і роботу, і турботу про дітей, і догляд за будинком. Звідки взяти час? У такому разі макіяж без макіяжу – це насправді вихід.

До речі, таке ставлення до життя стало стимулом для появи нового стилю, і нормкор – це саме те, чому зараз віддають перевагу сучасні жінки, які обирають комфорт та функціональність у всьому, починаючи від макіяжу та закінчуючи стилем одягу.

У напрямку нормкор головна зручність у всьому: в, макіяжі, в зачісці, в одязі, у взутті, в аксесуарах. А ще така тенденція закликає до розумного споживання. Тобто. від жінок потрібно робити розумні придбання, а не просто покупки заради покупки.

При цьому бажання приємно виглядати ніхто, звичайно ж, не скасовував. Просто зараз, як ніколи, вітається природна краса. – В одязі кращі речі унісекс спокійних і нейтральних відтінків, з простим кроєм і без химерних принтів.

Мода на природну красу спостерігається й у макіяжі. Такий собі макіяж без макіяжу плюс легке укладання і ви насправді в тренді.

Нюдовий макіяж: основні акценти та тенденції

Багато хто, мабуть, уже чув про те, що природна краса включає так званий «макіяж без макіяжу» або нюдовий макіяж. Але що це таке, і може буде простіше просто не фарбуватися зовсім?

З погляду провідних візажистів природний макіяж – це зовсім не повна відсутність косметики, як може помилково здатися на перший погляд. Скоріше це грамотне її використання. Ну, так, щоб приховати всі можливі недоліки обличчя, уникаючи при цьому яскравих відтінків, що кричать. На сьогоднішній день такий напрямок насамперед цінується у діловому стилі, де яскраві акценти просто неприпустимі.

Багато хто вважає, що сучасний нюдовий макіяж – це виключно відтінки бежевого. Звичайно ж ні. Крім них, модний макіяж без макіяжу передбачає використання персикового, коричневого, рожевого та золотистого кольорів. До речі, тон шампань теж буде дуже доречним.

Однією з головних вимог для тих, хто вибрав для себе природний макіяж, буде товщина та стиль нанесення косметики. Шар пудри або тональної основи повинен бути дуже тонким, рум’яна або тіні ретельно розтушовані. Дуже варто відмовитися від яскравих акцентів, наприклад, чорних стрілок. При такому макіяжі, ви повинні виглядати зовсім природно, ніби щойно вийшли з душу.

Натуральна краса та перманент: а це взагалі можливо?

Щоб завжди залишатися на висоті та виглядати як модель з глянцевого журналу, застосовують перманентний макіяж без макіяжу. Звучить трохи дивно, правда? Але, проте, ця тенденція має місце.

Такий напрямок дуже зручний для вічно зайнятих та дуже ділових леді. Мода на природну красу допускає, наприклад, натуральний пудровий перманентний макіяж губ та інші акценти жіночого макіяжу. А чому б і ні? – Косметику не потрібно буде наносити щоранку і змивати ввечері.

Природний макіяж, нанесений на постійній основі, може триматися на обличчі від кількох тижнів до кількох місяців. Зробивши перманент губ, жінка може забути про постійне підфарбовування. Хоча сьогодні роблять не лише губи. Брови теж часто піддаються такій косметичній процедурі.

Однак зверніть увагу на те, що для того, щоб вийшов очікуваний ефект, варто звертатися виключно в надійні салони. Вивчіть відгуки, перегляньте роботи, рекомендації, зверніть увагу на те, чи є у вибраного місця ліцензії на такі види діяльності. Інакше на вас можуть чекати зовсім неприємні сюрпризи. Мода на природну красу не просто може, вона має бути безпечною.

Природна краса = легке укладання

Вивчаючи нюанси сучасного макіяжу, не варто, звичайно ж, забувати і про волосся. Безперечно, натуральна краса передбачає, що ваша голова завжди буде чистою та доглянутою. Засалене і немите волосся – це точно не те, що диктує мода на природну красу. Це швидше за антитренд який: і виглядає дуже сумно, і ніякий макіяж вже не виправить ситуацію. Як правило, враження від усього цього буде обтяжливим.

Ну, і хотілося б відзначити, що, на думку стилістів, що точно не підпадає під категорію «натуральна краса», то це важкі та масивні зачіски. Легке укладання, недбалий локон або ніжна коса вважаються запорукою такого стилю.

Нічого не ускладнюйте і не женіться за пафосом. Природна краса передбачає мінімальну витрату часу на догляд за зовнішністю. І ці хвилинки, що звільнилися, можна витратити з набагато більшою користю для себе коханої.

Натуральний манікюр завжди у тренді

Звичайно, поговоримо про руки, вірніше, про наші нігті. Натуральний манікюр – це як макіяж без макіяжу лише для наших пальчиків.

Загалом ні для кого не секрет, що руки жінки можуть розповісти багато про що, а не тільки про вік, як це прийнято вважати. Доглянуті пальці та нігті – це справді природна краса.

А вибір кольору лаку в свою чергу може розповісти ще й про характер та темперамент. До речі, нюдовий манікюр, як і нюдовий макіяж, підходить абсолютно всім. Відтінки бежевого кольору ідеально вписуються в будь-який вік та професію, будь ви юною нареченою або президентом великої компанії.

Останнім часом мода на природну красу буквально увірвалася у наше життя. – Натуральний манікюр, макіяж без макіяжу та ледь помітне легке укладання – це те, що зараз у тренді. У наш час швидкостей, коли насправді не хочеться витрачати дорогоцінні хвилини, а то й годинник, на зовнішність, можна і потрібно бути красивою. І якщо це так легко, то чому б і ні?