Якщо в дзеркалі не фея

Погодьтеся, можна тисячу разів сперечатися і стверджувати, що у 21 столітті зовнішність не має жодного значення, але на практиці кожна жінка хоче бути гарною, щоб якщо не викликати заздрість у всіх довкола, то хоча б самій собі подобатися у дзеркалі. І як не крути, саме цей фактор завжди надає впевненості та значно покращує настрій. Чи згодні?

Вагітність і пологи, як правило, спричиняють колосальні гормональні перетворення в організмі, тіло змінюється, і багато жінок виявляються абсолютно не готовими до отриманого результату. Сьогодні ми пропонуємо поговорити про те, чи важлива зовнішність у стосунках і чи взагалі загрожує молодій мамі депресія через зовнішність.

Як може змінитися зовнішність після вагітності та пологів

У сучасному світі навряд чи можна зустріти жінку, яка доводитиме, що після народження дитини її фігура, та й зовнішність в цілому, ніяк не змінилися. Цього просто не може бути, адже такі глобальні гормональні зміни не проходять просто так.

Вони обов’язково змінюють не тільки нервову систему, але роботу всіх без винятку внутрішніх органів. І все це, у свою чергу, ніяк не може не накласти свій відбиток на жіночу зовнішність в цілому.

Найчастіше депресія через зовнішність виникає у жінок, які соромляться свого живота, який, звичайно ж, нікуди одразу після пологів не зникне. Для того, щоб повернутися у форму, знадобиться час та маса зусиль. Однак це можливо.

Деякі молоді мами вважають, що зовнішність псує стопа, яка збільшилася, варикоз, целюліт, плоска попа або зайва вага. Все це, звичайно, дуже індивідуально, а з питанням про те, як покращити свою зовнішність після вагітності та пологів, краще звертатися до фахівців. Наприклад, до терапевта, дієтолога, масажиста або інструктора з фітнесу.

Чи загрожує жінці депресія через зовнішність після пологів

Загалом самооцінка молодої мами складається з прийняття та поваги самої себе. І ці обидва параметри накладають свій відбиток на зовнішність жінки. Інакше й не може, так як зовнішнє – це, зазвичай, відбиток того, що відбувається глибоко у душі.

Не можна не відзначити той факт, що в 21 столітті проблема різноманітних психічних розладів серед жінок, які нещодавно стали мамами, і пов’язаних з тим, як вони виглядають, дуже актуальна. Не приховуватимемо, питання типу «Як покращити зовнішність після вагітності та пологів?» або “Що робити, щоб знову стати красивою?” задаються в інтернет-пошукових системах, мабуть, частіше за інших.

Натуральна зовнішність – це, звичайно ж, теж непогано, але все ж таки так званий фізичний перфекціонізм поки що ніхто не скасовував. У світі існує якась система установок особистості. І на сьогоднішній день стандарти краси досі відіграють важливу роль.

Депресія через зовнішність загрожує часто молодим мамам, так як через гормональні зміни тіло часто змінюється не на краще. І тонка талія, накачаний прес і мускулатура з’являються аж ніяк не відразу і не так швидко, як хотілося б.

Красива зовнішність після пологів: а це взагалі можливо?

Напевно, кожній молодій мамі хотілося б почути позитивну відповідь на це запитання. Причому зробити це якнайшвидше. Є деякі хитрощі, яких варто почати вдаватися вже з перших днів після пологів, і результат не змусить себе чекати. Із задоволенням розкриваємо секрети:

  • Намагайтеся оновити гардероб. Повірте, зайва вага – це не привід позбавляти себе гарного одягу. Враховуйте кольоротипи та придбайте для себе щось нове. Нехай навіть це буде лише одна сукня або об’ємний домашній костюм.
  • Не заощаджуйте на собі. Дуже часто жінки, геть-чисто забуваючи про зовнішність, набувають щось особисто для себе за залишковим принципом. А дарма, адже нові повзунки від якогось іменитого дизайнера ніяк не важливіші, ніж крем чи гарні штани для мами. Тим більше, якщо врахувати, що малюки ростуть дуже швидко, а вас новинка радуватиме протягом тривалого часу.
  • Налагодьте своє харчування. Мама, яка харчується правильно, не тільки набагато швидше стає щасливою власницею приголомшливої ​​фігури, але й у рази знижує ризики викликати алергію у свого малюка. Депресія через зовнішність явно не загрожує тим жінкам, яким вдалося почати правильно харчуватися, більше часу проводити на свіжому повітрі і довше відсипатися.

Зовнішність та догляд за собою: важливі аспекти та головні правила

Звичайно, зовнішність оманлива, і далеко не завжди за привабливою леді стоїть щаслива та врівноважена мама. Хоча, безумовно, хотілося б радіти власному відображенню у дзеркалі, правда? – Не знаєте, як знову стати привабливою, але дуже хочеться? Ось список, мабуть, найпростіших, але водночас найефективніших рекомендацій.

  • Приймайте себе такою, якою ви є на даному етапі життя. Повірте, натуральна зовнішність та щира посмішка виглядають набагато краще, ніж ідеальна фігура та фальшива гримаса. Молода мама вже прекрасна своєю особливою красою і завдяки своєму особливому статусу, а оточуючі здебільшого помічають у ній виключно ніжність і теплоту, а зовсім не зайву вагу та розтяжки на шкірі.
  • Знижуйте планку вимог самої себе. Можливо, поки ви не зможете наносити макіяж щоразу, як виходите на вулицю, та й регулярно відвідувати салон краси теж навряд чи вийде. Як покращити зовнішність? – Просто почекайте, скоро ви перебудуєтеся під новий ритм і знову почнете все встигати.
  • Усміхайтеся якнайчастіше. Далеко не кожна леді знає про те, що звичайнісінька посмішка готова творити дива, змінюючи зовнішність на краще. Вченим вдалося довести, що посміхаючись, ми не лише піднімаємо настрій. Під час цієї нескладної фізичної вправи тренуються мімічні м’язи, покращується потік крові до обличчя, а отже, відповідно, покращується і його колір.

Безумовно, зовнішність важлива для кожної жінки. І вагітність, як втім, і подальші пологи – це ніяк не привід перестати радіти своєму відображенню у дзеркалі. Пам’ятайте, що молода мама прекрасна вже завдяки своїй посмішці, внутрішній гармонії та гарному настрою. Якщо ви навчитеся приймати себе такою, як ви є, фігура, гарний колір обличчя та підтягнута фігура теж не забаряться.